Metallkonstruktsioonid Avalehele

Meie peamiseks tooteks on ehituslikud terasest sõrestikkonstruktsioonid. Sinna kuuluvad nii fermid ja teised kandekonstruktsioonid kui ka betooni valatavad armatuurvõrgud ja -rangid. Suurimad üksikdetailid, mida saame tootmishoonest välja anda võivad ulatuda 27m pikkuseni. Pealelaadimiskraanade tõstevõime on 10t. Samas oleme leidnud võimalusi ka suuremate detailide valmistamseks. Tootmispinnad jagunevad kolme hoone vahel kogupinnaga 2000m2. Hinnanguline ehituskonstruktsioonide tootmisvõimsus on 125t kuus.

Seadmeparki kuuluvad erinevad profiilterase lõikuspingid, millest suurim saab hakkama kuni Ø 400mm materjaliga. Lehetöötluses kasutame peamiselt giljotiine (max ≠ 16mm l=3500mm) ja gaasilõikust. Lisaks on igapäevases kasutuses pressid, stantsid, puur-, frees- ja treipingid ning loomulikult keevitusmasinad. Kõik materjalid puhastame vastavalt nõudmistele haaveldusautomaadis või -kambris. Korrosioonikaitse ja viimistlusena pakume värvkatteid ja kuumtsinki.

Soovi korral pakume ka paigaldust.

Oma tootmises järgime ISO9001 kvaliteedijuhtimise standardit ja valmistume 2014. aasta alguses sertifitseerima ISO 3834 (keevituse kvaliteedinõuded) ja ISO 1090 (teraskonstruktsioonide valmistamine) standardit. Meie keevitajad on atesteeritud ISO 287 standardi järgi.

Teraslahenduste tellimisel võtke ühendust meie eelarvestajatega: eelarvestaja@kanemetall.ee