Kane Metall AS

reg# 10086267
KMKR# EE100018303

E-mail: kanemetall@kanemetall.ee
Helista meile: (+372) 7 425 189 | (+372) 7 424 788
(+372) 7 426 027 | (+372) 7 424 091

Aadress: Ravila 53, Tartu, Eesti
Kontor on avatud: E-R 8-16:30, lõuna 12:00-12:30

Meeskond Asukoha kaart
Juhatuse esimees,
Finants- ja ostujuht

Ervin Luik

(+372) 504 0874

ervin.luik@kanemetall.ee

Juhatuse liige,
Haldus ja logistika

Aavo Mets

(+372) 509 0079

aavo.mets@kanemetall.ee

Juhatuse liige,
Tootmine

Peep Rammo

(+372) 503 9625

peep.rammo@kanemetall.ee

Müügisekretär
Pearaamatupidaja
Laojuhataja

Sergei Kuznetsov

(+372) 508 8396

sergei.kuznetsov@kanemetall.ee

Tootmisjuht

Enn Raidla

(+372) 505 8480

enn.raidla@kanemetall.ee

Lehetöötluse meister

Viktor Mazuruk

(+372) 5396 2780

viktor.mazuruk@kanemetall.ee

Projekti- ja objektijuht

Valeri Boikov

(+372) 510 4786

valeri.boikov@kanemetall.ee

Eelarvestaja ja projektijuht

Maili Nestor

(+372) 56 214 663

maili.nestor@kanemetall.ee

Kvaliteedijuht

Siim Kiuru

(+372) 56 919 814

siim.kiuru@kanemetall.ee