Firmast Avalehele

Kane Metallist

sisupilt


Missioon:

Meie missioon on pakkuda kliendile vajalikke teraskonstruktsioone ja metallprofiile konkurentsivõimelise hinnaga kokkulepitud tähtajal ja kohas.

Kane Metall peaks Lõuna-Eestis terasest ehituskonstruktsioonide valmistajate hulgas olema kindel kandidaat. Toodame aastas ~ 1500 tonni teraskonstruktsioone ja teenindame üle 6000 metallisooviga kliendi.


Lühiajalugu

1992. aastal asutatud Kane Metall AS-is tegeleti esialgu metallprofiilide vahendusega. Tegutseti rendipindadel ja enamasti korraldati materjalide transport tootjatehasest või tarnija laost otse tellijani. 1997. aastal tekkis võimalus osta endiselt Tartu Elamuehituskombinaadilt, toonase Tartu Maja AS-ilt, taridetailide ja armatuuri osakond. Sellest ajast on ettevõtte käibes konstruktsioonide müügi osakaal pidevalt kasvanud.
Ettevõte põhineb Eesti kapitalil.

Näitajad

Tootmisvõimsus on kuni 125 tonni teraskonstruktsioone kuus. Suurim tšehhi uksest välja mahtuv detail saab olla mõõtudega 4,5*5,5*24m, Kuid oleme leidnud võimalusi ka suuremate detailide valmistamiseks. Tootmiskompleksis on 4500m2 katusealust pinda, kus teenindavad neli sildkraanat, millest kolm on 10t  ja üks 5t tõstevõimsusega. Suurim objekt on olnud 300t terast. Meie meeskonda kuulub keskmiselt 35 inimest.

Kliendid ja partnerid

Suurimad tellijad on:

Viljandi Metall AS
VKG AS
Nordecon AS
Mapri OÜ
Tartu Ehitus AS

 

Pikaajalised ekspordipartnerid on:

Wasa Steel OY Soomes
Onninen OY Soomes

Tublimad hankijad

Exmet AS
Elme Metall OÜ
Frelok AS
RGR Metall OÜ
AS Severstallat

 

 

PAKUME TERASLAHENDUSI AASTAST 1992

 

 

Perioodil 26.06.2012 kuni 31.12.2012 viidi Euroopa Sotsiaalfondi kaasrahastamisel läbi projekt “Parendusprojekt – 1. faas” ASs Kane Metall. Projekt sai tuge EASi Teadmiste ja oskuste arendamise toetamise meetmest.

toetuse-logod